Jesteś tutaj

Opakowania do chemii gospodarczej

Nasz asortyment

Opakowania dla chemii gospodarczej oferowane przez firmę Arexim Packaging to szeroki wybór triggerów, atomizerów, i pompek, w tym wiele chińskich modeli, do których nasi pracownicy pomogą Państwu dobrać pasujące butelki, zarówno te już dostępne u nas, jak również – jeśli zajdzie taka potrzeba – dowolne, które spełnią Państwa wymagania. Każdy z oferowanych przez nas produktów przed dostarczeniem do Klienta przechodzi przez nasz dział Kontroli Jakości, co pozwala nam zagwarantować Państwu zgodność dostarczonych opakowań z parametrami zawartymi w zamówieniu.

Kategorie opakowań do chemii gospodarczej.

Butelki. Opakowania tego typu do chemii gospodarczej przeznaczone są do przechowywania i stosowania środków czystości. Butelki mogą mieć różną pojemność (od 50 do 500 ml), kolor i kształt.

Zamknięcia. Ten element opakowania służy zabezpieczeniu zawartości butelki przed przenikaniem do środka powietrza i cząsteczek brudu i kurzu, a także dozowaniu środka czyszczącego.

Dozowniki. Dozowniki sprawiają, że przy dozowaniu środka, pozostała jego część pozostaje w butelce sterylna.

Słoiki. Opakowania tej kategorii stosuje się do przechowywania zarówno płynów, jak i produktów sypkich – proszków, suchych mieszanek itd.

Triggery, atomizery. Opakowania tego typu mają zastosowanie w rozpylaniu środków czystości i wytwarzaniu z nich piany.

Zamówić opakowania do chemii gospodarczej można z pomocą naszych specjalistów. Prosimy kontaktować się pod nr telefonu podanym w rozdziale Kontakt.