Jesteś tutaj

O firmie

AREXIM PACKAGING to dystrybutor opakowań kosmetycznych, farmaceutycznych, spożywczych oraz przeznaczonych do chemii gospodarczej.

Od 1997 roku zapewniamy wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie opakowań, współpracując z producentami z Unii Europejskiej, USA i Chin. Docieramy do ponad 400 klientów na terenie Polski i Europy.

Naszym kontrahentom zapewniamy kompleksową obsługę, tworząc dla nich od podstaw nowe serie opakowań z tworzyw sztucznych. Uczestniczymy w ich projektowaniu i wykonaniu, dbamy przy tym, by każdy produkt był niepowtarzalny i wyróżniał się na sklepowej półce.

Wyróżnia nas stabilne zaplecze logistyczne – zapewniamy regularne dostawy z Warszawy do całej Europy oraz składowanie produktów w naszych kilku magazynach w Europie i Azji.

Jako uznany dostawca opakowań, posiadamy własne Laboratorium kontroli jakości, które gwarantuje naszym klientom bezpieczeństwo i pewność, że dostarczone opakowania są towarem najwyższej jakości.

Naszą mocną stroną jest wiedza i doświadczenie, zdobyte dzięki perfekcyjnej znajomości branży, wieloletniej współpracy z partnerami z Europy, USA i Chin oraz aktywnemu uczestniczeniu w międzynarodowych wystawach i targach.

Poszerzamy ofertę opakowań o nowe wzory i dysponujemy ich szerokim asortymentem - ponad 3000 produktów. Dzięki temu nasi klienci zaoszczędzają swój czas i pieniądze, bo wszystko czego szukają znajdą u nas. Naszym partnerom z zachodu możemy zapewnić wejście na rynki wschodnie. Umożliwia nam to nasza wieloletnia współpraca z klientami, producentami kosmetyków, farmaceutyków i innych wyrobów z tamtych rynków.

Priorytetem AREXIM PACKAGING jest kompleksowa realizacja potrzeb naszych klientów. Wyróżnia nas profesjonalizm, partnerstwo oraz wysoka jakość towarów i usług - dlatego zdobyliśmy zaufanie naszych partnerów, a produkty w naszych opakowaniach są doceniane na licznych wystawach, zdobywając nagrody w kategorii „Najlepszy produkt”.