Jesteś tutaj

Praca

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Poszukujemy aktywnej, zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Specjalista ds. Zakupów w branży opakowaniowej. Arexim Packaging to międzynarodowy dostawca opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych, szkła i metalu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawny i terminowy proces zakupowy opakowań od naszych dostawców i dostarczenie zamówienia do naszego działu Sprzedaży.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Realizacja zakupów opakowań
  • Przygotowanie ofert
  • Negocjacje warunków zakupów (ceny, terminy itp.)
  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców i nowych opakowań
  • Współpraca z Działem Logistyki, Kontroli Jakości i Działem Sprzedaży w zakresie realizacji zamówień
  • Współpraca z Działam Marketingu w zakresie promocji nowości i wybranych produktów.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów minimum 2 lata
  • Znajomość branży opakowaniowej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Zdolności negocjacyjne poparte doświadczeniem
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • 6-godzinny dzień pracy
  • Możliwość pracy zdalnej w wybrany dzień tygodnia
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV na adres biuro@packing.pl.