Jesteś tutaj

Dekorowanie

 

Zazwyczaj niestandardowa dekoracja wygrywa z tradycyjnymi i popularnymi formami butelek, słoików i dozowników. Aby wyróżnić swoje produkty na półkach, producent musi włożyć sporo swojego zaangażowania i wysiłku, a często oryginalne opakowanie o własnych formach leży poza ustalonym budżetem.

AREXIM Packaging posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji wysokiej jakości opakowań przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i produktów przeznaczonych do chemii gospodarczej, a także branży spożywczej. Firma może zaoferować konsultacje i podzielić się zdobytymi umiejętnościami w dziedzinie dekoracji opakowań.

Jedną z najczęstszych metod jest barwienie opakowania i elementu zamykającego (nasadki, nakrętki, dozownika itd.) za pomocą koncentratów, a także hot-stampingu i cold-stampingu, wykorzystania etykiety i termokurczliwej folii (tulei). Coraz bardziej popularna jest metoda dekoracji sitodruk, która może być wykonana w siedmiu kolorach oraz druk offsetowy na tubach w ośmiu kolorach. Istnieje możliwość zamówienia opakowania, które podziała na więcej zmysłów przyszłego konsumenta: pokrycie soft touch, lakier wybiórczy na tubach, flokowanie na butelkach i słoikach, drewno i tektura, wypukłe tłoczenie, grawerowanie - biorąc Państwa produkty w takiej formie, nie każdy znajdzie w sobie siłę, aby odłożyć go z powrotem na półkę.