Jesteś tutaj

Dyspensery

 

W ostatnim czasie wzrosło zapotrzebowanie na dyspensery. Powód to - atrakcyjny design, funkcjonalność, łatwość obsługi, możliwość wykorzystania całego kremu ​​lub żelu do końca. Ten typ opakowania jest stosowany do wyrobów kosmetycznych i produktów farmaceutycznych. Istnieją różne wersje tego typu opakowania - z zapadającym woreczkiem, tłokiem, blokadą lub bez blokady, i tak dalej. Firma "Centr Upak" oferuje Państwu w atrakcyjnej cenie zakup hurtowy dozowników do pakowania produktów kosmetycznych (kremów, past, lotonów, żeli, itp.

Nasz asortyment

Firma AREXIM Packing w swoim asortymencie posiada szeroki wybór dyspenserów, które pozwalają realizować produkty na zapotrzebowanie różnych marek. Dzięki opakowaniu Państwa towar zostanie rozpoznany i będzie wyróżniał się na tle innych produktów. Katalog zawiera pojemności dozowników 30, 50, 100, 150, 200 ml, który są wykonana z tworzywa sztucznego i szkła. Wskazane materiały mogą być przejrzyste i pomalowane na biały kolor lub jasne odcienie. Mamy również produkty o matowej powierzchni. Jeśli to konieczne, możemy umieścić logo firmy na ścianie wspomnianego opakowania metodą sitodruku, lakierowania i flokowania.

Jeśli chcą Państwo zamówić hurtową partię powyższego opakowania przeznaczonego do pakowania kosmetyków, należy skorzystać z "koszyka" lub zadzwonić pod numer telefonu podany w zakładce "Kontakt".

Dyspenser PP 15 ml

Dyspenser PP 30 ml

Dyspenser PP 50 ml

Dyspenser PP 30 ml

Dyspenser PP 50 ml

Dyspenser PP 100 ml

Dyspenser PP 150 ml

Słoik-dyspenser 50 ml