Jesteś tutaj

Opakowania kosmetyczne

Nasz asortyment

Opakowania Kosmetyczne dostępne w ofercie Arexim Packaging to przede wszystkim opakowania plastikowe, aluminiowe i szklane, przeznaczone do przechowywania wszelkiego rodzaju produktów kosmetycznych, takich jak kremy, żele, balsamy, mleczka, emulsje i inne.

Znajdą Państwo u nas szeroki wybór butelek kosmetycznych, słoików, pojemników, jak również najróżniejsze akcesoria kompletujące – pompki, dozowniki, atomizery i inne. Wiele opakowań do kosmetyki kolorowej, a także niezwykle eleganckie opakowania akrylowe sprowadzane są nie tylko z Europy, ale i z Chin.

Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci w swojej branży, którzy zawsze chętnie pomogą w doborze opakowania kosmetycznego najlepiej odpowiadającego Państwa oczekiwaniom.

Co wyróżnia dobre opakowania kosmetyczne?

W sprzedaży kosmetyków opakowania odgrywają bardzo ważną rolę. Muszą wyglądać atrakcyjnie i zwracać uwagę kupującego. Muszą jednocześnie spełniać najwyższe normy jakości. Często uwagę przykuwają kolorowe opakowania o niezwykłych kształtach. Niemniej ważna jest możliwość hermetycznego zamknięcia opakowania, w przeciwnym razie, poprzez zanieczyszczenie zawartość opakowania może stracić swoje korzystne właściwości. Ergonomiczność – to kolejna cecha dobrego opakowania kosmetycznego, która daje komfort i przyjemność użytkowania w każdej sytuacji. CentrUpak oferuje Państwu hurtową sprzedaż plastikowych opakowań kosmetycznych o wyżej wymienionych właściwościach. Gwarantujemy terminowość dostaw i dobre ceny.

Dla kosmetyków dekoratywnych

W naszym katalogu w tej kategorii są dostępne oprawki na pomadki, szminki i tusz do rzęs, opakowania do pudru, cieni i różu. Wszystkie nasze opakowania do kosmetyków dekoratywnych wyróżniają się na tle innych i atrakcyjnie wyglądają na sklepowych witrynach. Są nowoczesne i ergonomiczne. Opakowania wykonane są m.in. z bezpiecznego w używaniu akrylu; szkła chroniącego składniki produktów kosmetycznych dzięki znakomitej odporności na reakcje chemiczne; metalu, dającego duże możliwości dekorowania zamknięć, nakrętek itd.

Dla kosmetyków pielęgnacyjnych

Przedstawione w naszym katalogu opakowania do kosmetyków przeznaczone do pielęgnacji skóry ciała i twarzy wyróżniają się oryginalnym designem, szerokim wyborem pojemności i zamknięć. Kremy są zazwyczaj pakowane w małe słoiki, a żele i płyny – w butelki, dlatego każdy rodzaj opakowania musi mieć nie tylko oryginalny wygląd, lecz także wygodną formę, która pozwala utrzymywać kosmetyk w ręku podczas jego dozowania. Wszystkie opakowania są wykonane z przezroczystego lub barwionego plastiku, dostępnego zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej.

Zapraszamy do zamówienia opakowań kosmetycznych – wystarczy wejść w zakładkę Kontakt na naszej stronie i wysłać do nas zapytanie.