Jesteś tutaj

Arexim na targach Packaging Innovations 2015

W Warszawie 9-10 kwietnia odbyły się VII Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To był kolejny raz, kiedy braliśmy udział w tych targach, jednak w tej edycji wystawialiśmy się na nowym stoisku, dzięki temu mieliśmy okazję jeszcze w lepszych warunkach przywitać naszych klientów i partnerów.

Dużym zainteresowaniem w tym roku cieszyły się nasze triggery i pompki. Również chińskie opakowania spotkały się z zainteresowaniem klientów, zwłaszcza akrylowe słoiki, tuby z różnymi dozownikami, w tym ze szczoteczką, gąbką i roll-onem.

Jak zawsze niektórzy odwiedzający szukali opakowań w mniejszych ilościach. W tej sytuacji klienci mogli skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego Centrum Opakowań www.centrumopakowan.com, który miał na stoisku swojego przedstawiciela.

Dodatkowo w tym roku dzieliliśmy stoisko z naszym partnerem, z firmą BrandKreacja www.brandkreacja.com, która realizuje dla nas kampanie marketingowe.

Uważamy, że targi zakończyły się dla nas sukcesem, udało się zebrać dużo ciekawych kontaktów, spotkać wielu partnerów i nowych klientów, a nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Udało nam się przedstawić na targach sporo nowości, a w przyszłym roku wierzymy, że będzie ich jeszcze więcej.