Jesteś tutaj

Nasze relacje z Targów China Beauty 2016

W maju bieżącego roku nasi specjaliści odwiedzili największą i zarazem jedną z najbardziej prestiżowych imprez kosmetycznych w Azji Targi China Beauty Expo 2016. Tegoroczna edycja targów odbyła  w Shanghai New International Expo Center. Impreza połączyła ponad 2300 wystawców z 30 krajów świata i kilkaset tysięcy gości. W targach wzięły udział takie firmy jak L’Oréal Paris, Maybelline New York, Menard, Shiseido, Gap, Nina Ricci, Max Factor, Lancôme, Mont Blanc, Versace, Hugo Boss. Warto podkreślić, że w na targach wystąpiła również grupa polskich firm z branży kosmetycznej:  Belle Jardin,  Bell,  IMPA, V.Laboratories i inne.

Każdy producent starał się pokazać od jak najlepszej strony. Głównie poprzez zaprezentowanie nowości, które zostały przygotowane specjalnie na targi. Wśród nich były takie innowacyjne opakowania jak:

  • słoiki akrylowe z efektem soft touch

  • okrągłe słoiki z ryflowanymi ściankiami

  • pompki talerzykowe z systemem on-off, do zmywania lakieru z paznokci

  • słoiki z dozującą kosmetyk łyżeczką na magnesie

  • fascynujące pompki i dozowniki o niezwykłych kształtach

  • eleganckie triggery i nakrętki z metalizacją

- W tym roku miałem przyjemność być gościem Targów China Beauty w Szanghaju. Najbardziej rzuciła mi się w oczy ilość producentów jaka wywodzi się z tego kraju. Ciekawą rzeczą było to że bardzo chcieli abyśmy weszli na ich stoisko, usiedli przy stoliku, gdzie częstowali nas napojami i przekąskami.Dzięki targom, z całą pewnością, rozszerzymy ofertę naszego sklepu internetowego o nowe stylowe chińskie opakowania, które będą pasowały do polksich kosmetyków, - opowiada manager polskiego sklepu internetowego CentrumOpakowan.com, Robert Rogalski.